Centrum TMT logo

Odkup aut

Pewne auta używane z gwarancją Das WeltAuto.

Das WeltAuto umożliwia kupno i sprzedaż auta używanego wszystkich znanych marek z grupy Volkswagena. Każdy samochód w naszej ofercie przeszedł rzetelny, 117-punktowy test kontrolny, będący gwarancją najwyższej jakości. Sprawdzony przebieg i historia, zweryfikowany stan techniczny, jazda próbna i spersonalizowane opcje finansowania zakupu to tylko niewielka część korzyści, z jakimi wiąże się zakup samochodu używanego w Das WeltAuto.

Das WeltAuto zapewnia bezpieczeństwo transakcji, pomoc w załatwieniu niezbędnych formalności i profesjonalne doradztwo dla tych, których interesuje kupno samochodu używanego z gwarancją.

dwa_940_slider003

Oferujemy odkup aut w okazyjnych cenach. Das WeltAuto to: darmowa wycena, korzystna oferta odkupu tego samego dnia lub opłacalna możliwość zostawienia auta w rozliczeniu i kupno nowego bądź używanego samochodu w Centrum TMT. Zapraszamy do jednego z naszych salonów sprzedaży we Wrocławiu, Świdnicy i Dzierżoniowie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą samochodów nowych i samochodów używanych, a po sprzedaży swojego auta z pewnością znajdą Państwo coś dla siebie.

 

Centrum TMT od 16 lat działa z powodzeniem na rynku samochodów używanych skupując samochody wszystkich marek, nie starsze niż 7-letnie – krajowe, bezwypadkowe, serwisowane w ASO, z przebiegami do 150 000 km.
Samochody używane zakupione w firmie Centrum TMT, która jest częścią rodziny Das WeltAuto, to gwarancja jakości, sprawdzony przebieg i pochodzenie oraz jasne warunki sprzedaży.