Centrum TMT logo

Odkup samochodów

Pewne auta używane z gwarancją Škoda Plus Certyfikowane Używane
w Centrum TMT.

Škoda Plus Certyfikowane Używane umożliwia kupno i sprzedaż auta używanego wszystkich znanych marek z grupy Volkswagena. Każdy samochód w naszej ofercie przeszedł rzetelny, 117-punktowy test kontrolny, będący gwarancją najwyższej jakości. Sprawdzony przebieg i historia, zweryfikowany stan techniczny, jazda próbna i spersonalizowane opcje finansowania zakupu to tylko niewielka część korzyści, z jakimi wiąże się zakup samochodu używanego w Škoda Plus Certyfikowane Używane.

Škoda Plus Certyfikowane Używane zapewnia bezpieczeństwo transakcji, pomoc w załatwieniu niezbędnych formalności i profesjonalne doradztwo dla tych, których interesuje kupno samochodu używanego z gwarancją.

Oferujemy odkup aut w okazyjnych cenach. Škoda Plus Certyfikowane Używane to: darmowa wycena, korzystna oferta odkupu tego samego dnia lub opłacalna możliwość zostawienia auta w rozliczeniu i kupno nowego bądź używanego samochodu w Centrum TMT. Zapraszamy do jednego z naszych salonów sprzedaży we Wrocławiu i Dzierżoniowie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą samochodów nowych i samochodów używanych, a po sprzedaży swojego auta z pewnością znajdą Państwo coś dla siebie.

Centrum TMT od 16 lat działa z powodzeniem na rynku samochodów używanych skupując samochody wszystkich marek, nie starsze niż 7-letnie – krajowe, bezwypadkowe, serwisowane w ASO, z przebiegami do 150 000 km. Samochody używane zakupione w firmie Centrum TMT, która jest częścią rodziny Škoda Plus Certyfikowane Używane, to gwarancja jakości, sprawdzony przebieg i pochodzenie oraz jasne warunki sprzedaży.

Gwarancja
Skorzystaj z oferty gwarancji Škoda Plus Certyfikowane Używane, która pokryje ewentualne koszty napraw awarii samochodów kupionych w programie Škoda Plus Certyfikowane Używane.

Škoda Plus Certyfikowane Używane to:
pełna ochrona przed nieprzewidzianymi wydatkami
profesjonale naprawy w Autoryzowanych Stacjach Obsługi na terenie całej Polski i w krajach europejskich* naprawy wyłącznie z użyciem oryginalnych części zamiennych, zgodnie z technologią producenta kompleksowa obsługa w salonie uproszczone procedury zgłaszania
i likwidacji szkód
Gwarancja dobierana jest w zależności od wieku i przebiegu wybranego przez Ciebie samochodu. W ramach określonych pakietów koszty usunięcia awarii pokrywane są przez zakład ubezpieczeń Volkswagen Versicherung AG.

Pewna historia i przebieg
W Škoda Plus Certyfikowane Używane przeprowadzamy szczegółową weryfikację historii samochodów, dzięki czemu znamy ich faktyczny przebieg i pochodzenie. Programem Škoda Plus Certyfikowane Używane objęte mogą zostać wyłącznie samochody, które posiadają udokumentowaną historię przeglądów i napraw w ASO

Sprawdzamy dokładnie każdy szczegół w książce serwisowej auta i weryfikujemy wszelkie nieścisłości. W ostatnim etapie kontroli samochody sprawdzane są przez specjalistów z autoryzowanych serwisów Grupy Volkswagen, którzy weryfikują zgodność dokumentacji auta z jego faktycznym stanem. Dzięki tak szczegółowej weryfikacji Klient może mieć pewność, że kupuje auto z prawdziwą historią i przebiegiem!