Centrum TMT logo

Usługi

Centrum TMT, jako profesjonalny dealer salonów Škody w województwie dolnośląskim, posiada bardzo zróżnicowaną ofertę, skierowaną do klientów indywidualnych, instytucjonalnych, jak i firm prywatnych.

Różnorodność usług, jakie oferujemy daje możliwość spełnienia indywidualnych potrzeb na każdym etapie zakupu i eksploatacji wybranego samochodu. Oprócz prowadzenia sprzedaży samochodów nowych, używanych oraz specjalnie pod preferencje firm w postaci programu flota, proponujemy szereg innych usług: serwis, centrum blacharsko-lakiernicze, odkup aut. Jesteśmy dostępni w regionie wałbrzyskim, swoim obszarem działań obejmujemy całe województwo dolnośląskie, a szczególnie widoczni jesteśmy we Wrocławiu i Dzierżoniowie jako salon Škody. O programie flota mówimy w zakładce dostępnej na stronie. Warto zapoznać się z korzyściami związanymi z zakupem samochodów marki Škoda w naszym centrum.

Centrum TMT to również profesjonalny, autoryzowany serwis samochodów. Dzięki naszym wykwalifikowanym pracownikom możemy zaoferować szeroki zakres rozwiązań związanych z diagnozowaniem serwisowanego auta. Posiadamy rekomendację producenta w doborze i wykorzystywaniu w pracy wszelkich narzędzi, części zamiennych i akcesoriów. Posiadamy bogato zaopatrzony magazyn oryginalnych części zamiennych marki Škoda. Dysponujemy ponadto nowoczesnymi Stacjami Kontroli Pojazdów w dwóch oddziałach – we Wrocławiu i Dzierżoniowie. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom podstawowe badania techniczne, przeglądy – również pokolizyjne, czy wpisy do dokumentów. Oferujemy również usługi związane z blacharstwem oraz lakiernictwem. Wszelkie prace wykonujemy z zachowaniem najwyższych standardów i jakości. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami w zakładkach oraz do kontaktu z wybranymi przedstawicielami Centrum TMT.

Dobry samochód, to bezpieczny samochód. Dlatego poza sprzedażą czy serwisem oferujemy usługi finansowe, w tym kompleksowe pakiety ubezpieczeń z pełną gamą dodatkowych świadczeń. Wszelkie informacje związane z kredytowaniem i wygodnymi formami finansowania zakupu wybranych pojazdów Škody są dostępne w centrum u naszych specjalistów, którzy z pewnością wynegocjują najlepsze warunki zakupu upragnionych czterech kółek, w prosty i bezpieczny sposób przedstawiając korzystne pakiety. W Centrum TMT mają Państwo gwarancję jakości oferowanych usług. Zapraszamy do naszych salonów i do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Po prawej stronie*  znajdują się bezpośrednie odnośniki do  świadczonych przez nas usług.

Sprzedaż samochodów używanych oraz nowych, w tym demonstracyjnych. Naszą pełną ofertę znajdą Państwo w jednym z naszych autoryzowanych salonów sprzedaży Škoda. Zapraszamy do naszych salonów sprzedaży samochodów we Wrocławiu i Dzierżoniowie. Nasza oferta samochodów używanych obejmuje wszystkie marki.

Jaki model samochodu najlepiej odpowiada Twoim oczekiwaniom? Z pewnością taki, który najlepiej się prowadzi, świetnie wygląda i przede wszystkim jest niezawodny. Centrum TMT to profesjonalny dealer salonów Škody mający w swojej ofercie bogaty wybór samochodów różnego typu. Województwo dolnośląskie jest obszarem, na którym działamy z sukcesami, nie tylko w wyborze samochodów nowych. Oferujemy również kompleksowe usługi w zakresie zakupu, finansowania i ubezpieczeń. Nasi specjaliści podpowiedzą, który samochód idealnie sprawdzi się w zależności od potrzeb każdego klienta.

Poza sprzedażą nowych samochodów Škody dostępnych „od ręki”, Centrum TMT oferuje również auta używane. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują sprawdzonych, niezawodnych aut, a przede wszystkim mniej kosztownych. Na uwagę zasługuje możliwość zakupu samochodu po pełnym przeglądzie serwisowym. Jest to standard, który z pewnością doceni wielu kierowców w rejonie województwa dolnośląskiego. Kupując samochody w naszych salonach, oferujemy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Z pewnością nasz wykwalifikowany zespół mechaników właściwie zadba o wszystkie podzespoły i części Twojego samochodu.

Centrum TMT jako autoryzowany dealer marki Skoda we Wrocławiu i Dzierżoniowie  posiada przeszkolonych pracowników, specjalistów w swoim fachu, którzy z pewnością podpowiedzą i zaproponują najlepsze rozwiązanie przy wyborze samochodów dla klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Oferujemy również szeroką gamę samochodów po programie jazd demonstracyjnych, są one zawsze w bardzo dobrym stanie technicznym, gdyż pochodzą wprost z naszych salonów i dzięki temu są zawsze fachowo serwisowane.

Przekonaj się o jakości naszych usług i zaufaj pełnemu profesjonalizmowi Centrum TMT. Zapraszamy wszystkich z okolic Wrocławia, Dzierżoniowa, Świdnicy, Wałbrzycha oraz z całego regionu dolnośląskiego.

*w wersji mobilnej poniżej