Centrum TMT logo

Centrum aut używanych

Sprzedaż samochodów używanych oraz nowych, w tym demonstracyjnych. Naszą pełną ofertę znajdą Państwo w jednym z naszych autoryzowanych salonów sprzedażySkoda. Zapraszamy do naszych salonów sprzedaży samochodów we Wrocławiu i Dzierżoniowie. Nasza oferta samochodów używanych obejmuje wszystkie marki.

Jaki model samochodu najlepiej odpowiada Twoim oczekiwaniom? Z pewnością taki, który najlepiej się prowadzi, świetnie wygląda i przede wszystkim jest niezawodny. Centrum TMT to profesjonalny dealer salonu Skody mający w swojej ofercie bogaty wybór samochodów różnego typu. Województwo dolnośląskie jest obszarem, na którym działamy z sukcesami, nie tylko w wyborze samochodów nowych. Oferujemy również kompleksowe usługi w zakresie zakupu, finansowania i ubezpieczeń. Nasi specjaliści podpowiedzą, który samochód idealnie sprawdzi się w zależności od potrzeb każdego klienta.

Poza sprzedażą nowych samochodów Skody  dostępnych „od ręki”, Centrum TMT oferuje również auta używane. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują sprawdzonych, niezawodnych aut, a przede wszystkim mniej kosztownych. Na uwagę zasługuje możliwość zakupu samochodu po pełnym przeglądzie serwisowym. Jest to standard, który z pewnością doceni wielu kierowców w rejonie województwa dolnośląskiego. Kupując samochody w naszych salonach, oferujemy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Z pewnością nasz wykwalifikowany zespół mechaników właściwie zadba o wszystkie podzespoły i części Twojego samochodu.

Centrum TMT jako autoryzowany dealer marki Skoda we Wrocławiu i Dzierżoniowie posiada przeszkolonych pracowników, specjalistów w swoim fachu, którzy z pewnością podpowiedzą i zaproponują najlepsze rozwiązanie przy wyborze samochodów dla klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Oferujemy również szeroką gamę samochodów po programie jazd demonstracyjnych, są one zawsze w bardzo dobrym stanie technicznym, gdyż pochodzą wprost z naszych salonów i dzięki temu są zawsze fachowo serwisowane.

Przekonaj się o jakości naszych usług i zaufaj pełnemu profesjonalizmowi Centrum TMT. Zapraszamy wszystkich z okolic Wrocławia, Dzierżoniowa, Świdnicy, Wałbrzycha oraz z całego regionu dolnośląskiego.