Centrum TMT logo

SKP

Nasza baza serwisowa w Centrum TMT to między innymi nowoczesna Stacja Kontroli Pojazdów we Wrocławiu i Dzierżoniowie. Oferujemy przeglądy i badania techniczne samochodów wszystkich marek. 

Oddziały Centrum TMT we Wrocławiu i w Dzierżoniowie dysponują nowoczesnymi STACJAMI KONTROLI POJAZDÓW (SKP). Świadczymy usługi w zakresie badań:

  • A motocykle i motorowery,
  • B samochody wszystkich marek o masie nie przekraczającej 3,5 tony,
  • T ciągniki rolnicze;

począwszy od podstawowych badań technicznych (dotyczy także pojazdów z instalacją gazową), przez przeglądy i wpisy do dokumentów wymagane przy pierwszej rejestracji samochodu sprowadzonego z zagranicy , aż po przeglądy pokolizyjne.

🚗🔧 Regularne przeglądy na Stacji Kontroli Pojazdów – klucz do bezpiecznej jazdy!

Czy pamiętasz, kiedy ostatnio sprawdzałeś stan techniczny swojego pojazdu? Bezpieczeństwo na drodze zaczyna się od regularnych przeglądów! 🛠️

🔍 Sprawdź zanim wyruszysz w drogę

Dbając o regularne przeglądy na Stacji Kontroli Pojazdów, masz pewność, że Twój samochód jest w doskonałej kondycji. To klucz do uniknięcia nieprzewidzianych sytuacji na drodze i zwiększenia bezpieczeństwa dla Ciebie i innych uczestników ruchu.

📆 Stacja Czynna od Poniedziałku do Piątku, 7-15

Mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Nasza Stacja Kontroli Pojazdów jest dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15. Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji i umów się na przegląd telefonicznie! Zapewniamy sprawną obsługę i profesjonalne podejście do każdego klienta.

Umów Się Już Dziś!

Zapraszamy do kontaktu:

Stacja Kontroli Pojazdów

ul. Świdnicka 151, 58-200 Dzierżoniów

T: 74/ 832 39 10

Stacja Kontroli Pojazdów

ul. Horbaczewskiego 75, 54-215 Wrocław

T: 71/ 721 11 30