Centrum TMT logo

Car detailing

Usługa CAR DEAITINGU, jaką oferuje Centrum TMT to najskuteczniejszy system ochrony zewnętrznych elementów samochodu. Pracujemy przy wykorzystaniu najwyższej jakości certyfikowanych preparatów premium Q-GLYM.

ZABEZPIECZENIE LAKIERU
Car detailing

Dzięki powłoce ceramicznej, która łączy się ze strukturą lakieru, lekką ją nabudowując lakier jest chroniony przed :

  • Mikro rysami
  • Działaniem agresywnej chemii
  • Owadami
  • Promieniowaniem uv
  • Solą drogową

Dodatkową korzyścią aplikacji powłoki ceramicznej jest widoczny efekt lustra oraz głębia koloru lakieru, który zapewnia niepowtarzalny wygląd pojazdu i chroni lakier do 5 lat od dnia realizacji usługi.

ZABEZPIECZENIE FELG
ZABEZPIECZENIE FELG

Powłoka ceramiczna nakładana jest na zewnętrznej i wewnętrznej stronie felgi. Dzięki ceramice zanieczyszczenia drogowe, pył z klocków hamulcowych w dużo mniejszym stopni przylegają do felg. Dodatkowo zabrudzona powierzchnia czyści się dużo łatwiej.

ZABEZPIECZENIE PLASTIKÓW
ZABEZPIECZENIE PLASTIKÓW

Działanie słońca i promieni UV działa niekorzystnie na powierzchnię lamp i plastików zewnętrznych. Używana przez nas substancja Q-GLYM PLASTIC PROTECTOR trwale łączy się z plastikową powierzchnią elementu i niemalże całkowicie blokuje działanie UV, zabezpieczając plastik.

ZABEZPIECZENIE SZYB
ZABEZPIECZENIE SZYB

Z szyby pokrytej powłoką Q-Gglym Crystal Coat Pro, podczas jazdy w deszczu, dużo łatwiej odprowadzana jest woda. Znacznie podprawia się widoczność podczas jazdy w złych warunkach atmosferycznych, co ma wpływa pozytywnie na bezpieczeństwo.