Centrum TMT logo

Odpowiadamy na wasze pytania!

01.08.2024

🚗💡 Czy wiesz, jakie pytania zadają inni klienci? Odpowiadamy na wasze najczęstsze wątpliwości!

Drodzy Klienci, wiemy, że przed zakupem nowego samochodu pojawia się wiele pytań i wątpliwości. W Skoda Centrum TMT staramy się uczynić ten proces jak najbardziej przyjemnym i transparentnym. Oto odpowiedzi na kilka z najczęściej zadawanych pytań:

1️⃣ Możliwość jazd testowych:
Zapraszamy do skorzystania z naszych jazd testowych, abyście mieli pewność, że wybrany model spełnia Wasze oczekiwania. Nasz zespół handlowców z przyjemnością towarzyszy Wam podczas tej przejażdżki, udzielając wszelkich niezbędnych informacji.

2️⃣ Konfiguracja samochodu z handlowcem:
Chcemy, abyście dostali dokładnie to, czego potrzebujecie. Nasz zespół handlowców służy pomocą przy konfiguracji samochodu, dopasowując go do Waszych indywidualnych preferencji.

3️⃣ Demonstracja ładowania samochodów elektrycznych:
Mamy pożliwość pokazania, jak szybko i wygodnie można naładować samochód elektryczny. Zapraszamy do naszego salonu na praktyczne demonstracje.

4️⃣ Instalacja i objaśnienie aplikacji Skoda Connect:
Nasi specjaliści zainstalują i wyjaśnią funkcje aplikacji Skoda Connect, abyście mogli cieszyć się pełnym potencjałem swojego nowego samochodu.

5️⃣ Przyjście z klatką dla zwierzaka czy fotelikiem dla dziecka:
U nas Wasze potrzeby są priorytetem! Przyjdźcie klatką czy fotelikiem, abyśmy wspólnie sprawdzili, czy wszystko się zmieści i będzie komfortowe dla Was i Waszych podopiecznych.

6️⃣ Transport nowego samochodu pod dom klienta:
Zapewniamy możliwość transportu nowego samochodu pod same drzwi Waszego domu (koszt klienta). Cały proces zakupu odbywa się zdalnie, więc możecie cieszyć się swoim nowym pojazdem bez konieczności wychodzenia z domu.

Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klienta i spełnienie Waszych oczekiwań. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, śmiało pytajcie! Jesteśmy tu, aby Wam pomóc. 🚗✨