Centrum TMT logo

Sprzedaż samochodów

Sprzedaż samochodów używanych oraz nowych, w tym demonstracyjnych. Naszą pełną ofertę znajdą Państwo w jednym z naszych autoryzowanych salonów sprzedaży Opel oraz Skoda. Zapraszamy do naszych salonów sprzedaży samochodów we Wrocławiu, Dzierżoniowie i Świdnicy. Nasza oferta samochodów używanych obejmuje wszystkie marki.

Dzierżoniów

Robert Sebastiański
Robert Sebastiański
Kierownik Działu Sprzedaży
tel: 74/ 832 39 13
robert.sebastianski@centrumtmt.com.pl
krzysztof_kazimierczak
Krzysztof Kazimierczak
Specjalista d/s Sprzedaży/ Samochody Nowe i Używane
tel: 48 74 832 39 13
krzysztof.kazimierczak@centrumtmt.com.pl

Wrocław

Jakub Lewandowski
Jakub Lewandowski
Kierownik Działu Sprzedaży
tel: 71 721 11 31
jakub.lewandowski@centrumtmt.com.pl
Łukasz Ptak
Łukasz Ptak
Główny Specjalista d/s Sprzedaży
tel: 71 773 90 10
kom: 576 017 434

lukasz.ptak@centrumtmt.com.pl

Wiktor Rydzewski
Specjalista d/s Sprzedaży
tel: 71 721 11 32
kom: 533 085 665
maciej.lukawski@centrumtmt.com.pl
Rafał Woźnicki
Rafał Woźnicki
Skup i Sprzedaż Samochodów Używanych
tel: 71 773 90 12
uzywane@centrumtmt.com.pl
pokojowczyk
Dawid Pokojowczyk
Skup i Sprzedaż Samochodów Używanych
tel: 71 773 90 12
uzywane@centrumtmt.com.pl

Świdnica

Aneta Królik
Aneta Królik
Doradca handlowy/ specjalista d/s Usług Finansowych i Ubezpieczeń
tel: 74/ 851 40 93
aneta.krolik@centrumtmt.pl
Mateusz Kubik
Mateusz Kubik
Specjalista d/s Sprzedaży
tel: 74/ 851 40 93
mateusz.kubik@centrumtmt.pl

Jaki model samochodu najlepiej odpowiada Twoim oczekiwaniom? Z pewnością taki, który najlepiej się prowadzi, świetnie wygląda i przede wszystkim jest niezawodny. Centrum TMT to profesjonalny dealer salonów Skody i Opla mający w swojej ofercie bogaty wybór samochodów różnego typu. Województwo dolnośląskie jest obszarem, na którym działamy z sukcesami, nie tylko w wyborze samochodów nowych. Oferujemy również kompleksowe usługi w zakresie zakupu, finansowania i ubezpieczeń. Nasi specjaliści podpowiedzą, który samochód idealnie sprawdzi się w zależności od potrzeb każdego klienta.

Poza sprzedażą nowych samochodów Skody i Opla dostępnych „od ręki”, Centrum TMT oferuje również auta używane. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują sprawdzonych, niezawodnych aut, a przede wszystkim mniej kosztownych. Na uwagę zasługuje możliwość zakupu samochodu po pełnym przeglądzie serwisowym. Jest to standard, który z pewnością doceni wielu kierowców w rejonie województwa dolnośląskiego. Kupując samochody w naszych salonach, oferujemy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Z pewnością nasz wykwalifikowany zespół mechaników właściwie zadba o wszystkie podzespoły i części Twojego samochodu.

Centrum TMT jako autoryzowany dealer marki Skoda we Wrocławiu i Dzierżoniowie oraz marki Opel w Świdnicy, posiada przeszkolonych pracowników, specjalistów w swoim fachu, którzy z pewnością podpowiedzą i zaproponują najlepsze rozwiązanie przy wyborze samochodów dla klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Oferujemy również szeroką gamę samochodów po programie jazd demonstracyjnych, są one zawsze w bardzo dobrym stanie technicznym, gdyż pochodzą wprost z naszych salonów i dzięki temu są zawsze fachowo serwisowane.

Przekonaj się o jakości naszych usług i zaufaj pełnemu profesjonalizmowi Centrum TMT. Zapraszamy wszystkich z okolic Wrocławia, Dzierżoniowa, Świdnicy, Wałbrzycha oraz z całego regionu dolnośląskiego.


Nasze Salony