Doradca serwisowy

Wyślij CV: hr@centrumtmt.com.pl

ZADANIA:

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta
  • doradzanie Klientom we wszystkich kwestiach związanych z obsługą i naprawą
  • przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji Klientów
  • sprzedaż usług, części i akcesoriów
  • fakturowanie zleceń
  • ścisła współpraca z Działem Części i Akcesoriów

WYMAGANIA:

  • min. rok doświadczenia na stanowisku doradca serwisowy
  • prawa jazdy kat. B
  • wykształcenia minimum średniego
  • sprawnej obsługi komputera i pakietu MS Office
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej i współpracy w zespole
    OFERUJEMY:
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne zarobki
  • terminowe wypłaty świadczeń
  • system szkoleń

Jeśli chcesz wziąć udział w naszych rekrutacjach proszę dołącz do swojego CV treść:

Aplikując dla SKODY:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez „Centrum TMT” Tadeusz Kwiędacz, Tomasz Kwiędacz – spółka jawna z siedzibą w Dzierżoniowie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).”