Centrum TMT logo

Szukasz auta używanego z pewnego źródła? Już nie musisz! W Das WeltAuto Centrum TMT znaleźliśmy dla Ciebie najlepsze samochody używane.

07.22.2021

Samochód używany z pewnego źródła, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania? Teraz to możliwe!

Das WeltAuto to sieć odkupu i sprzedaży samochodów używanych oferująca najwyższą jakość samochodów.

Gwarancja
Skorzystaj z atrakcyjnej oferty gwarancji Das WeltAuto, która pokryje koszty ewentualnych napraw awarii samochodów kupionych w programie Das WeltAuto w Centrum TMT.

Gwarancja Das WeltAuto to:
– pełna ochrona przed nieprzewidzianymi wydatkami
– profesjonale naprawy w Autoryzowanych Stacjach Obsługi na terenie całej Polski i w krajach europejskich*
– naprawy wyłącznie z użyciem oryginalnych części zamiennych, zgodnie z technologią producenta
– kompleksowa obsługa w salonie
– uproszczone procedury zgłaszania i likwidacji szkód
Gwarancja dobierana jest w zależności od wieku i przebiegu wybranego przez Ciebie samochodu. W ramach określonych pakietów koszty usunięcia awarii pokrywane są przez zakład ubezpieczeń Volkswagen Versicherung AG.

Pakiet Diamentowy

Obejmuje ochroną wszystkie części i zespoły części zamontowane w pojeździe fabrycznie, z wyłączeniem tych, które nie były objęte gwarancją fabryczną. Jest to najszerszy zakres ubezpieczenia dostępny dla samochodów w wieku do 3 lat, których przebieg nie przekracza 90 000 km.

Pakiet Platynowy

Obejmuje ochroną wszystkie mechaniczne, elektryczne i elektroniczne części z wyjątkiem elementów eksploatacyjnych oraz innych nieprzewidzianych warunkami programu. Dostępny dla samochodów w wieku 3-5 lat, których przebieg nie przekracza 150 000 km oraz dla aut mających mniej niż 3 lata, których przebieg przekracza 90 000 km.

Pakiet Złoty

Obejmuje ochroną większość elementów mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych samochodu. Dostępny dla aut w wieku 5-7 lat, których przebieg nie przekracza 150 000 km.

Poznaj ofertę samochodów używanych – Das WeltAuto.