Centrum TMT logo

9 dni do otwarcia TMT Moto Group

02.22.2021

Szanowni Państwo, wielkimi krokami zbliża się ważny dzień dla miłośników motoryzacji. W zagłębiu rajdowym, w mieście Świdnica, powstał wyjątkowy salon samochodowy TMT Moto Group.

Jest to miejsce, gdzie znajdziecie Państwo samochody, o których z lekkością można powiedzieć, że są samochodami marzeń. W naszym rozumieniu marzenia są dostępne. Dlatego daleko nam do ekspozycji, którą można podziwiać z daleka.

Nasi Klienci mogą poza zakupem również wypożyczać nasze auta. Chcieliśmy stworzyć miejsce, które wykracza poza konwencjonalną definicję salonu samochodowego.

Naszym celem jest propagowanie motoryzacji w najlepszym tego słowa znaczeniu. Dlatego TMT Moto Group jest również miejscem spotkań m.in.: z kierowcami i pilotami rajdowymi. Oferujemy m.in.: szkolenia dla klientów na profesjonalnych torach wyścigowych, transporty V.I.P, współpracę przy organizacji eventów motoryzacyjnych, ale również przestrzeń po wynajem. Mogą Państwo zorganizować u nas spotkanie biznesowe lub urodziny, które w otoczeniu naszych samochodów na pewno wzmocnią pozytywne wrażenia. Już za 9 dni drzwi wyjątkowego salonu TMT Moto Group zostaną otwarte.

Dzisiaj odkrywamy tylko mały fragment tego, co znajdziecie Państwo przy ul. Wrocławskiej 105.

——————————

📞+48 74 851 40 93✍ tmt@tmtmotogroup.com

#tmtmotogroup#centrumtmt#samochodymarzen#swidnica#9dni