Centrum TMT logo

Škoda Wrocław

WROCŁAW

Autoryzowany Salon Sprzedaży i Serwis ŠKODA
Centrum TMT Sp. J., ul. Horbaczewskiego 75, 54-215 Wrocław

RECEPCJA/INFORMACJA OGÓLNA:

Email: biuro@centrumtmt.com.okol

tel. 71 721 11 30

tel. 539 540 837

 


SALON WROCŁAW/SKODA/Centrum TMT Sp. J.

Jakub Lewandowski
Kierownik Działu Sprzedaży, tel. 669 804 269                                                                                                                                       jakub.lewandowski@centrumtmt.com.pl

Ewa Woźniak
Asystentka Salonu Sprzedaży, tel. 539 540 836                                                                                                                                  ewa.wozniak@centrumtmt.com.pl

Łukasz Ptak
Główny Specjalista ds. Sprzedaży, tel. 576 017 434                                                                                                                                lukasz.ptak@centrumtmt.com.pl

Wiktor Rydzewski
Specjalista ds. Sprzedaży, tel. 533 085 665
wiktor.rydzewski@centrumtmt.com.pl

Artur Krzywy
Specjalista ds. Sprzedaży, tel. 539540868
artur.krzywy@centrumtmt.com.pl

 


SPRZEDAŻ SAMOCHODÓW UŻYWANYCH WROCŁAW/SKODA/Centrum TMT Sp. J.

Paweł Hojło
Kierownik Sprzedaży Samochodów Używanych, tel. 532 757 752
pawel.hojlo@centrumtmt.pl

Dawid Pokojowczyk
Skup i Sprzedaż Samochodów Używanych, tel. 539 540 841
dawid.pokojowczyk@centrumtmt.com.pl

 


SERWIS WROCŁAW/SKODA/Centrum TMT Sp. J.

Andrzej Karwat
Kierownik Serwisu, tel. 539 540 842
andrzej.karwat@centrumtmt.com.pl

Anita Rzepa
Asystentka Serwisu, tel. 71 77 39 005                                                                                                                                              anita.rzepa@centrumtmt.com.pl

Marika Kołodziej
Asystentka Serwisu, tel. 71 77 39 005                                                                                                                                                marika.kolodziej@centrumtmt.com.pl

Robert Śmiech
Specjalista ds. gwarancji
robert.smiech@centrumtmt.com.pl

Mirosław Pasek
Doradca serwisowy
miroslaw.pasek@centrumtmt.com.pl

Krzysztof Bąk
Doradca Serwisowy
krzysztof.bak@centrumtmt.com.pl

Michał Warowny
Doradca Serwisowy
michal.warowny@centrumtmt.com.pl

Dawid Dybka
Doradca Serwisowy
dawid.dybka@centrumtmt.com.pl

 

 


CZĘŚCI ZAMIENNE I AKCESORIA WROCŁAW/SKODA/Centrum TMT Sp. J.

Marek Jóźwicki
Sprzedawca części zamiennych i akcesoriów, tel. 71 72 11 136
skodaczesci@centrumtmt.com.pl

Piotr Wichaj
Sprzedawca części zamiennych i akcesoriów, tel. 71 72 11 136                                                                                                    skodaczesci@centrumtmt.com.pl

Kamil Dawiec
Sprzedawca części zamiennych i akcesoriów, tel. 71 72 11 136
skodaczesci@centrumtmt.com.pl

 


USŁUGI FINANSOWE I UBEZPIECZENIA WROCŁAW/SKODA/Centrum TMT Sp. J.

Anna Reutt
Specjalista ds. Usług Finansowych i Ubezpieczeń, tel. 539 540 839                                                                                        anna.reutt@centrumtmt.com.pl

 


CENTRUM BLACHARSKO LAKIERNICZE/Centrum TMT Sp. J.

Waldemar Zalas
Kierownik Działu Blacharni i Lakierni, tel. 539 540 863                                                                                                                waldemar.zalas@centrumtmt.com.pl

Piotr Łaba
Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych, tel. 731 617 171
szkody@centrumtmt.com.pl

Tadeusz Kuźmicki
Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych, tel. 539 540 856                                                                                        tadeusz.kuzmicki@centrumtmt.com.pl

Andrzej Burknap
Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych, tel. 539 540 855
andrzej.burknap@centrumtmt.com.pl

Kazimierz Leisa
Specjalista d/s Likwidacji Szkód Komunikacyjnych, tel. 733 900 306                                                                                    kazimierz.leisa@centrumtmt.com.pl

 


SPRZEDAŻ FLOTOWA/Centrum TMT Sp. J.

Recepcja FLOTA, tel. 539 540 867

Michał Trendewicz
Dyrektor Sprzedaży Flotowej, tel. 884 900 902
michal.trendewicz@centrumtmt.com.pl

Sylwia Zadka
Specjalista ds. Obsługi Klientów Kluczowych, tel. 793 155 010                                                                                                    sylwia.zadka@centrumtmt.com.pl

Marta Bartnik
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej, tel. 532 414 296                                                                                                                    marta.bartnik@centrumtmt.com.pl

Aleksandra Lis
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej, tel. 530 155 554                                                                                                                    aleksandra.lis@centrumtmt.com.pl

Michał Sierpowski
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej, tel. 532 414 297                                                                                                                      michal.sierpowski@centrumtmt.com.pl

Tomasz Buczek
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej, tel. 884 996 994                                                                                                                  tomasz.buczek@centrumtmt.com.pl

 


KONTAKT DLA MEDIÓW

Marika Druzic
Kierownik ds. Marketingu i PR, tel: 883 770 016
marika.druzic@centrumtmt.com.pl


Nasze Salony