Centrum TMT logo

Škoda Dzierżoniów

DZIERŻONIÓW

Autoryzowany Salon Sprzedaży i Serwis ŠKODA
Centrum TMT Sp. J., ul. Świdnicka 151, 58-200 Dzierżoniów

RECEPCJA:

Email: dzierzoniow@centrumtmt.com.pl

tel. 74 832 39 13

 

SALON DZIERŻONIÓW/SKODA/Centrum TMT Sp. J.

Robert Sebastiański
Kierownik Działu Sprzedaży, tel. 539 540 861
robert.sebastianski@centrumtmt.com.pl

Izabela Iwaszkiewicz 
Asystentka Salonu Sprzedaży, tel. 539 540 849
izabela.iwaszkiewicz@centrumtmt.com.pl

Krzysztof Kazimierczak
Specjalista ds. Sprzedaży/ Samochody Nowe, tel. 539 540 850
krzysztof.kazimierczyk@centrumtmt.com.pl

 


SERWIS DZIERŻONIÓW/SKODA/Centrum TMT Sp. J.

Jacek Palko
Kierownik Serwisu, tel. 539 540 862
jacek.palko@centrumtmt.com.pl

Sebastian Bąba
Doradca Serwisowy, tel. 74 832 39 10
serwis@centrumtmt.com.pl

Maja Kliem
Doradca Serwisowy, tel. 74 832 39 10
serwis@centrumtmt.com.pl

 


CZĘŚCI ZAMIENNE I AKCESORIA/SKODA/Centrum TMT Sp. J.

Paweł Wojtyra
Sprzedawca części zamiennych i akcesoriów, tel. 74 832 39 11
pawel.wojtyra@centrumtmt.com.pl

Andrzej Morawski
Sprzedawca części zamiennych i akcesoriów, tel. 74 832 39 11
andrzej.morawski@centrumtmt.com.pl

 


CENTRUM BLACHARSKO LAKIERNICZE/Centrum TMT Sp. J.

Waldemar Zalas
Kierownik Działu Blacharni i Lakierni, tel. 539 540 863
waldemar.zalas@centrumtmt.com.pl

Piotr Łaba
Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych, tel. 731 617 171
szkody@centrumtmt.com.pl

Tadeusz Kuźmicki
Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych, tel. 539 540 856
tadeusz.kuzmicki@centrumtmt.com.pl

Andrzej Burknap
Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych, tel. 539 540 855
andrzej.burknap@centrumtmt.com.pl

Kazimierz Leisa
Specjalista d/s Likwidacji Szkód Komunikacyjnych, tel. 733 900 306
kazimierz.leisa@centrumtmt.com.pl

 


SPRZEDAŻ FLOTOWA/Centrum TMT Sp. J.

Recepcja FLOTA, tel. 539 540 867

Michał Trendewicz
Dyrektor Sprzedaży Flotowej, tel. 884 900 902
michal.trendewicz@centrumtmt.com.pl

Sylwia Zadka
Specjalista ds. Obsługi Klientów Kluczowych, tel. 793 155 010
sylwia.zadka@centrumtmt.com.pl

Marta Bartnik
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej, tel. 532 414 296
marta.bartnik@centrumtmt.com.pl

Aleksandra Lis
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej, tel. 530 155 554
aleksandra.lis@centrumtmt.com.pl

Michał Sierpowski
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej, tel. 532 414 297
michal.sierpowski@centrumtmt.com.pl

Beata Rachwał
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej, tel. 884 010 249
beata.rachwal@centrumtmt.com.pl

Tomasz Buczek
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej, tel. 884 996 994
tomasz.buczek@centrumtmt.com.pl

 


KONTAKT DLA MEDIÓW

Marika Druzic
Kierownik ds. Marketingu i PR, tel: 883 770 016
marika.druzic@centrumtmt.com.pl


 

 

 

 

 


Nasze Salony