Sprzedawca samochodów używanych

sprzedawca samochodów używanych

Wyślij CV: hr@centrumtmt.com.pl

ZADANIA:

  • prezentacja i sprzedaż samochodów
  • aktywne pozyskiwanie Klientów
  • dbałość o utrzymywanie wysokich standardów obsługi Klientów
  • realizacja planów sprzedażowych oraz strategii handlowej firmy
  • nadzór nad procesem przygotowania samochodów do wydania

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w sprzedaży wymagającej aktywnego pozyskiwania Klienta
  • prawo jazdy kat. B oraz wysoka kultury jazdy
  • ukierunkowanie na realizację potrzeb Klientów
  • umiejętności negocjacyjne
  • skuteczna organizacja pracy, planowanie zadań oraz ustalanie priorytetów

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne zarobki
  • terminowe wypłaty świadczeń
  • system szkoleń

Jeśli chcesz wziąć udział w naszych rekrutacjach proszę dołącz do swojego CV treść:

Aplikując dla SKODY:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez „Centrum TMT” Tadeusz Kwiędacz, Tomasz Kwiędacz – spółka jawna z siedzibą w Dzierżoniowie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).”