Centrum TMT logo

Opel Świdnica

ŚWIDNICA

Autoryzowany Salon Sprzedaży i Serwis OPEL
Centrum TMT Auto Sp. z o.o., ul. Wrocławska 105, 58-100 Świdnica

RECEPCJA:

Email:  swidnica@centrumtmt.pl

tel. 74 851 40 93

 

INFORMACJA OGÓLNA/ŚWIDNICA/OPEL/Centrum TMT Auto Sp. z o.o

Aleksanda Jawor
Informacja Ogólna, tel. 539 545 041

 


SALON ŚWIDNICA/OPEL/Centrum TMT Auto Sp. z o.o

Tomasz Kwiędacz
Dyrektor Zarządzający

Joanna Francuziak
Kierownik Działu Sprzedaży, tel. 539 545 042
joanna.francuziak@centrumtmt.pl

Romana Deierling
Konsultant ds. sprzedaży flotowej i B2B, tel. 534 005 103
romana.deierling@centrumtmt.pl

Aleksander Walaś
Konsultant ds. sprzedaży aut nowych, tel. 530 586 635                                                                                                              aleksander.walas@centrumtmt.pl

Bartosz Żydek
Konsultant ds. sprzedaży aut dostawczych, 730 900 332
bartosz.zydek@cenrumtmt.pl

Monika Echaust
Konsultant ds. sprzedaży aut dostawczych, 731 517 171
monika.echaust@centrumtmt.pl

 


SERWIS ŚWIDNICA/OPEL/Centrum TMT Auto Sp. z o.o

Grzegorz Dzwonkowski
Kierownik Serwisu, tel. 539 545 043
grzegorz.dzwonkowski@centrumtmt.pl

Wojciech Kolenda
Doradca Serwisowy, tel. 884 995 997                                                                                                                                              wojciech.kolenda@centrumtmt.pl

Wojciech Żołądkiewicz
Doradca Serwisowy, tel. 539 545 044                                                                                                                                          wojciech.zoladkiewicz@centrumtmt.pl

 


CZĘŚCI ZAMIENNE I AKCESORIA ŚWIDNICA/OPEL/Centrum TMT Auto Sp. z o.o

Mateusz Majcher
Sprzedawca części zamiennych i akcesoriów, tel. 539 545 046
mateusz.majcher@centrumtmt.pl

 


CENTRUM BLACHARSKO LAKIERNICZE/Centrum TMT Sp. J.

Waldemar Zalas
Kierownik Działu Blacharni i Lakierni, tel. 539 540 863                                                                                                                waldemar.zalas@centrumtmt.com.pl

Piotr Łaba
Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych, tel. 731 617 171
szkody@centrumtmt.com.pl

Tadeusz Kuźmicki
Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych, tel. 539 540 856
tadeusz.kuzmicki@centrumtmt.com.pl

Andrzej Burknap
Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych, tel. 539 540 855
andrzej.burknap@centrumtmt.com.pl

Kazimierz Leisa
Specjalista d/s Likwidacji Szkód Komunikacyjnych, tel. 733 900 306
kazimierz.leisa@centrumtmt.com.pl

 


KONTAKT DLA MEDIÓW

Marika Druzic
Kierownik ds. Marketingu i PR, tel: 883 770 016
marika.druzic@centrumtmt.com.pl


Nasze Salony