Centrum TMT logo

SPECJALNA OFERTA NA NOWOŚCI ŠKODY

09.20.2017

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

ŠKODA, idąc z duchem czasu, oferuje szereg innowacyjnych rozwiązań. Zaczynając od systemów informacyjno-rozrywkowych najnowszej generacji, na zdalnym dostępie do pojazdu poprzez urządzenia mobilne kończąc. Wszystko to zapewni Ci ŠKODA Connect.

KRYSTALICZNY DESIGN

Nowe ŠKODY zachwycają. Dynamiczne sylwetki, masywne grille, krystaliczne reflektory zaskakują charakterem. ŠKODA reprezentuje nowoczesne podejście do projektowania samochodów, a niepowtarzalny styl każdego modelu wyróżni Cię na drodze.

ZAAWANSOWANE SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA

Bezpieczeństwo to absolutny priorytet dla inżynierów ŠKODY. Wszystkie nasze modele zaprojektowane są tak, by zapewniać jego najwyższy poziom. Dowodem skuteczności rozwiązań jest maksymalny wynik w międzynarodowych testach NCAP dla wszystkich modeli w gamie. Szczególną uwagę zwraca Front Assist – system bezpieczeństwa z funkcją awaryjnego hamowania, który uruchamia się w czasie zagrożenia zderzeniem z pojazdem jadącym z przodu.

RODZINNY CHARAKTER

ŠKODY to samochody stworzone z myślą o rodzinach. Niech Twoi bliscy odkrywają przeznaczoną dla nich przestrzeń i wnętrze pełne udogodnień. Każda podróż ŠKODĄ to niezwykłe przeżycie, zapewniające radość w komfortowych warunkach.

POZNAJ OFERTĘ RATALNĄ

Wybierz wartość miesięcznej raty, która pozwoli Ci cieszyć się nową ŠKODĄ.

Zapraszamy do salonów:

Centrum TMT Sp. J., ul. Horbaczewskiego 75, 54-215 Wrocław

RECEPCJA:

Email: biuro@centrumtmt.com.pl

tel: 71 721 11 30

bądź w Dzierżoniowie

Centrum TMT Sp. J., ul. Świdnicka 151, 58-200 Dzierżoniów

RECEPCJA:

Email: dzierzoniow@centrumtmt.com.pl

tel: 74 832 39 16


Nasze Salony